Anime-Light-Sprites

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum o tematyce anime i spritach. Znajdziecie tu wiele tematów w których macie szansę się wypowiedzieć.


    [Story] Historyjki xD

    Takohima
    Takohima
    Wymiana "AnimeUniverse"
    Wymiana


    Liczba postów : 9
    Punkty : 5268
    Join date : 23/01/2010

    [Story] Historyjki xD Empty [Story] Historyjki xD

    Pisanie  Takohima Sob Sty 23, 2010 11:04 pm

    No to najpierw artykuł:

    Ken-jinowie

    Nazwa polska: Kendżinowie, Frekoty

    Opis: Dość prymitywna, ale mądra rasa specjalizująca się w rolnictwie, ale i w sztukach walki (osobni przedstawiciele). Żyli oni w trybie pokojowym, dopóki inne rasy (plemiona) nie zaczęły wykorzystywać ich słabości – pokojowych zamiarów.
    Jednym z pierwszych, których to zauważył był Hayato (czyt. Hadżato). To on zbudził w tej zwykle pokojowej rasie, szydercze zamiary. Byli jednak też tacy, którym to niezbyt przeszkadzało, między innymi Rio (czyt. Rijo). Miał on brata o którym pamiętał do czasu póki nie zjawił się dość przypadkowo na Ziemi. Jego brat często mu pomagał o czym Rio nie wiedział. Wkrótce rasa Ken-jinów wyruszyła na wojnę. Nie wielu przeżyło, ale ci którym się to udało zawsze pamiętali tą krwawą, zaciętą walkę.

    Techniki:Burning Scratch, Biggu Bang Kaa-Buum, Rongo Ki No Gatsura, Suigetsunakado, Galactic Justice Fist, Hero Reborn rush, Super Galactic Justice Fist, Hyper Suigetsunakado, Super Suigetsunakado, Full Power Suigetsunakado, Double Scratch Rush, Ringu No Chi.

    Napisałem go kiedyś, jest o takiej rasie " border="0" />D Na pewną stronę, trzeba było napisać artykuł o wymyślonej rasie ;p

    Teraz taki wstęp do jednego z moich planów:

    The Glory Of Ikido

    Chapter 1 - "Kim jestem? Gdzie jestem? Co tutaj robię??"

    Zbiornik pełnym dziwnej cieczy nagle się otworzył, wyszedł z niego młodzieniec,spływała po nim ów ciecz, było on ubrany w kombinezon. Na dodatek był on
    zdecydowanie zdziwiony.
    - Co ja tu robię? Kim...Jestem? Czym...Wszystko jest?
    Powiedział do siebie. Nagle rozległ się okropny hałas, wszystkie lampy zaczęły świecić na czerwono, to był alarm.
    w parę chwil w sali w której znajdował się młodzieniec zebrała się nie mała grupa żołnierzy.
    - Ikido się zbudził! Bądźcie wszyscy w gotowości!
    Odezwał się jeden z nich, zapewne kapitan lub generał.
    - Ikido? Więc czy to jest moje imię?...
    - pomyślał Ikido.
    - Brać go! - znów odezwał się jeden z przybyszy.
    W tejże chwili Ikido zniknął z ich oczu zanim zdołali wykonać jaki kolwieg ruch.
    Ikido znalazł się w lesie, nie był już w kombinezonie, lecz w długim, brązowym płaszczu, takiego samego koloru kapeluszu i rękawiczkach.

    To na razie tyle..." border="0" /> Będzie jeszcze korekta - parę zdań dodanych, więcej przymiotników itp.

    Komentować! ;ppp

    Dodane po 36 minutach:

    Sorki za DP, ale dodaje stary projekt, też artykuł...Tym razem dla Blazer'a " border="0" />D:

    Techniki stosowane przez Alterego:

    Over Soul:
    Technika ta polega na uwolnieniu ogromnej energii za pomocą słów: Over Soul ,oraz koncentracji. Osoba pod wpływem tej techniki ma o wiele większe szanse na wygraną z przeciwnikiem, gdyż jego siła zwiększyła się ponad 100x.

    Over Soul Manipulation:
    Tą technikę potrafią opanować tylko naprawdę zdolni i potężni Alterego. Ta sztuka polega na wielkiej koncentracji jak i poświęceniu, gdyż żeby użyć tej „magii” trzeba zgładzić jedną bardzo bliską osobę. Jednak to poświęcenie może okazać się tego warte, bo zdobywa się przez ten czyn niesamowitą siłę, jednak trudną do kontrolowania. Ta sztuka może zwiększyć wydajność wojownika nawet do 300%.

    K-Oni-Strike:
    Jest to tak zwane combo którego umie używać każdy Alterego. Inaczej mówiąc ta technika to kombinacja różnych ciosów (stylów) walki osobnego wojownika. Takie combo zna tylko jego stwórca.

    Hyoi Gattai:
    Jest to idealne połączenie ducha i ciała. Zbiera się energię wokół siebie, następnie uwalnia ją. Oczywiście, powstaje przez to wielki wybuch i drżenie Ziemi. Wojownik pod wpływem Hyoi Gattai może równać się siłą nawet z Masterem Alterego. Nie każdy Alterego potrafi wykonać tą trudną do opanowania techniką, gdyż może ona zagrażać życiu wykonującego.

    Okyo:
    Technika ta, często mylona z Kamehameha ma podobne do niej wykonanie. Mowa oczywiście o układzie ciała. Jednak te techniki różnią się kontrolą (w kamehameha) KI, i w Okyo – Chikai. W Okyo ważnym elementem jest siła woli wykonującego. Jeżeli jest ona za słaba, moc którą przywoła, zmiażdży go. Kiedy zbieranie Chiki jest już zakończone nadchodzi ważny moment, w którym to Alterego odmawia słowa:
    Hai no Shita, So Kagura Momonata. Oznacza to: Proszę Panie, oznacz mnie Aurynem.
    W tym momencie „Pan” daje siłę wykonującemu do wypchnięcia tej energii z ciała za pomocą beamu (promienia).

    Fire Ring (Phoenix flower)
    Ta sztuka polega głównie na wywołaniu ogromnego, ognistego koła i płomiennych kwiatów Phoenix'a wokół obręczy. Żeby stworzyć obręcz trzeba posiadać i mieć w zapasie dużo Chikai. W tym zadaniu ważne jest skupienie, gdyż trzeba pilnować by ogniste koło nie przypaliło wykonującego. Kiedy Fire Ring i Phoenix Flower zostały już wykonane następuje ich połączenie słowami:
    Takahita Sontai! - oznacza to: Niech ogień i Phoenix się połączą!
    Następnie wypychamy za pomocą dłoni naszą obręcz w postaci kręcącego się, płonącego koła.

    Leave a comment, please!

      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 3:32 pm