Anime-Light-Sprites

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum o tematyce anime i spritach. Znajdziecie tu wiele tematów w których macie szansę się wypowiedzieć.


2 posters

    [Własna Gra] Pokemon: Icy Sun

    ErWolf
    ErWolf


    Liczba postów : 8
    Punkty : 5243
    Join date : 01/02/2010

    [Własna Gra] Pokemon: Icy Sun Empty [Własna Gra] Pokemon: Icy Sun

    Pisanie  ErWolf Pią Lut 12, 2010 6:45 pm

    Nie wiem, czy to dobry dział, ale zaryzykuje...
    Więc, tak, postanowiłem stworzyć własną grę Pokemon, ale nie będzie to projekt skonczony. Już wyjaśniam, mam zamiar przedstawić wam opis tej gry (Na nDS), tak jakby była ona zbudowana na podstawie anime&manga xD Wiem, trochę zakręcone , ale niech już tak zostanie.

    logo: [Własna Gra] Pokemon: Icy Sun A55350eb2b1d58ca39f8a3b0f9206855
    <będą poprawki>

    Region (nowy): Mahro
    Mahro to region podzielony na dwie części (gra IS będzie jak DP, czyli dojdzie jeszcze Pokemon: Hot Plate, jako bliźniacza gra): na "zimną" i "ciepłą". W każdej z tych części trzeba zdobyć po 12 odznak (żeby być mistrzem, wystarczy zdobyć odznaki z jednej, gry są podzielone właśnie na te dwie części. IS jest do lodowej, a HP do upalnej). 12, bo tradycyjnie 8 jest do osobnych rodzajów pokemonów, a kolejne 4 są "podwójnymi walkami" - czyli 2 vs 2.W Lidze Pokemon jest 6, nie 4 trenerów do pokonania, zanim będzie można zmierzyć się z mistrzem, tak, tu też chodzi o 2vs2.

    Wprowadzenie: rozmowa z profesorem (w tym przypadku) Clearkiem uczy nas o pokemonach (nie o walkach, nie o łapaniu itp.). Podajemy tam płeć i wybieramy imię dla naszego rywala (Anime: Sun)i towarzyszki (lub towarzysza, zależy od płci), w anime nasza towarzyszka nazywa się Alexa.

    Start gry (bardzo długi xD):Nasza posatć (A: Ice) mieszkała na początku w Sinnoh w przedmieściach Snowpoint City, a potem przeniosła się do Mahro do miasteczka Yetiball Town. Ważne tam budynki to: nasz dom (xd, mieszkmay bez taty, opowiem innym razem, większe detale), dom naszego rywala i dom prof. Clearka. W Town'nie nie mamy przyjaciół, bo nie ma tam dzieci oprócz (tutaj) Sun'a, ale nigdy (do pewnego momentu) go nie spotkaliśmy, bo nigdy go nie ma w domu.
    Pewnego dnia budzimy się w nocy słysząc jakieś dziwne hałasy (dźwięki legendarnego pokemona - ból i wołanie o pomoc). Natychmiast wychodzi na zewnątrz i wybiegamy z miasta w okolice wiecznie zamarzniętego jeziora Queto. To co tam widzimy jest przerażające, nasz rywal - Sun, znęca się nad Lpokemonem, próbując go w ten sposób złapać. Mamy tu do wyboru dwie odpowiedzi (obie identycznie działają na to co ma się zaraz stać). Pierwsza odp. Razz-przestań...Przestań,ty go ranisz!!!, Druga - Och, to ten pokemon z filmu...Hej, gościu odsuń się trochę, bo go nie widzę!. xD
    Następnie Sun odwraca się do nas i mówi: Kim Ty jesteś, żeby mi mówić co mam robić?!...Nasza odpowiedzią jest wybranie sobie imienia ;p Po naszej odpowiedzi Sun znika. My podchodzimy do pokemona, próbując go dotknąć, ale ten szybko znika. Ekran się ściemnia, a my budzimy się kolejnego dnia.
    Dostajemy e-mail od (on się tak podpisał) "Mistycznego super profesora", który chce się z nami spotkać, na przedmieściach miasta.
    kiedy jesteśmy już w miejscu spotkania, nagle zza drzewa wyskakuje dziwny, straszny pokemon, my mdlejemy. Kiedy się obudzimy, znajdujemy się już w pracowni prof. Clearka (Cleark to też "mistyczny...";p)Wyjaśnia nam całą sytuację, czyli proponuje nam zostaniem trenerem pokemonów. My się zgadzamy, ale tłumaczymy, ze nie mamy żadnych pokemonów itp. Do wyboru od prof. mamy trzy startery (nowe pokem): Elek. - Whassupa, kamiennego - Ragnaroka i lodowego - Starkera. W anime Ice wybiera Starkera. Dostajemy również pokedex (new. v.), mamy utworzoną kartę trenera (potwierdzoną),1 potion. Niestety, nie mamy gdzie to przechować, dlatego idziemy z prof. na strych. Tam mamy do wyboru: worek (torbę) na plecy albo (takie coś w czym ludzie trzymają pieniądze, ale większe xd. Wszystkie te rzeczy są w odcnieniach, niebieskiego, szarego i białego. Dziękujemy prof. i wracamy do domu. Tam, mamy już swój normalny strój, który wygląda mniej, więcej tak: http://www.freemmorpgmaker.com/files/imagehost/pics/ebed3a376c54bc818df2f1344f0d87e7.png
    Mama mówi, żebyśmy nie zapomnieli o mapie, ale my i tak o niej zapominamy xd
    Teraz mamy mała samowolkę (droga do Virtuo Town <jak sandgem town)) podczas której walczymy z paroma trenerami (podczas walki jakiś głos uczy na wszystkiego, w rzeczywistości, to lpokemon, którego uratowaliśmy).
    Na przedmieściach Virtuo Town spotykamy dziewczynę, która będzie naszą partnerką (nie przez cały czas). W dodatku jest ona w nas zakochana.
    Nasza partnerka (Alexa) prowadzi nas do marketu, gdzie funduje nam 4 pokeballe xD, następnie idziemy do PokeCenter, dzie czeka na nas niespodzianka - Sun! Sun, kiedy tylko nas widzi, szybko wychodzi z pc, nie mówiąc ani słowa. Następnie, dostajemy id siostry Joe mapę regionu Mahro.
    Kiedy wyjdziemy z PC, Alexa chce nas nauczyć łapać pokemony (najpierw nam to przedstawia). Pyta nas, którego mamy ochotę złapać jako pierwszego: - (latającego) Doodle, (podobnego do psa) Cringa lub (roślino, kamiennego) Treditsa. Tu jest haczyk! xD bo...wybierając Doodle łapiemy (obowiązkowo, nie da się uciec z takiej walki) Treditsa, wybierając Treditsa musimy złapać Cringa, a wybierając Cringa musimy złapać Doodle. XDD
    Po tym zadaniu, mamy już samowolkę (od Virtuo Town jest tylko jedna droga, do Newslive City, w DP - Jublife city). Alexa idzie na "zwiady i pierwsza dociera do NL City.
    Oczywiście jest jeszcze dużo questów, niespodzianek, zadań i wydarzeń podczas dalszej wędrówki, ale to tylko start gry, więc reszty nie będe opisywac.

    Miłej lektury! Twisted Evil Mam nadzieję, ze nie Sleep podczas czytania Wink

    Postacie<> opis anime
    Ice - główny bohater nakłoniony przez prof. Clearka do zostania trenerem pokemonów, udaje mu się zostać mistrzem. Ice obecnie żyje w regionie Mehro w Yetiball Town, ale wcześniej mieszkał z Sinnoh na przedmieściach Snowpoint City. Rywalem Ica jest Sun, a towarzyszką Alexa. Jego starterem jest Starker, a pierwszym złapanym pokemonem Doodle.

    Sun - rywal Ica, nie rozumiejący pokemony trener. Zależy mu tylko na sławie jako posiadacza najsilniejszych i legendarnych pokemonów. Sun dostał pokedexa od Clearka, gdyż to on został pierwszy nakłoniony przez niego do zostania trenerem, jednak postępuje wg. pokemonów źle, dlatego prof. Clearka zwrócił się z ta propozycją do Ice'a.

    Alexa - młoda trenerka pokemonów contestowych. Jej marzeniem jest wygranie wszystkich contestów i wstążek. Alexa uczy Ice'a łapania pokemów i wyjaśnia mu podstawy, ważne dla trenera. Jest również jego partnerką i jest w nim zakochana.

    Profesor Cleark - od niego Ice dostał pokedexa i swojego stratera, tak samo Sun. Clearka to jedyny prof. pokemonów w Mahro, zamierza on zbadać wszystkie pokemony z regionu Mahro, dlatego poprosił o pomoc Ice'a i Sun'a.

    Drużyna F (ang. Team F - We make You fall down!) - drużyna podobna do Team Galactic z DP. Oni również są organizacją, próbującą zawładnąć światem pokemonów i wykorzystać moc legendarnych pokemonów.

    To tyle na razie, oczywiście będę jeszcze update'ował mój opis, zdjęcie bohatera/terki, logo itp.

    Hope U enjoy und fun!
    ErWolf
    ErWolf


    Liczba postów : 8
    Punkty : 5243
    Join date : 01/02/2010

    [Własna Gra] Pokemon: Icy Sun Empty Re: [Własna Gra] Pokemon: Icy Sun

    Pisanie  ErWolf Pią Lut 12, 2010 7:44 pm

    Sory za doubleposta, ale update'uje look Ica:
    [Własna Gra] Pokemon: Icy Sun 18a1a7298961980f24082715e0dc2bd3
    Ten wygląd jest już ostateczny.
    Trigun
    Trigun
    "Mózg Forum"
    [Własna Gra] Pokemon: Icy Sun Stars6


    Liczba postów : 10
    Punkty : 5246
    Join date : 25/01/2010

    [Własna Gra] Pokemon: Icy Sun Empty Re: [Własna Gra] Pokemon: Icy Sun

    Pisanie  Trigun Sob Lut 13, 2010 1:46 pm

    Spoko, dział jest odpowiedni.
    Co do Twego dzieła...
    Można powiedzieć, że stworzyłeś nowy rozdział w grach i historiach Pokemon. W tym co nam tu przedstawiłeś wykazałeś się wielką kreatywnością i radością z szansy wykazania się swoją wyobraźnią. Zaciekawiła mnie intencja o "braterskich grach, ale o dwóch innych historiach, wyglądzie i stylu".
    Cóż jeszcze mogę dodać ;p PS: Bardziej podoba mi się ta nowsza wersja Ice'a.
    ErWolf
    ErWolf


    Liczba postów : 8
    Punkty : 5243
    Join date : 01/02/2010

    [Własna Gra] Pokemon: Icy Sun Empty Re: [Własna Gra] Pokemon: Icy Sun

    Pisanie  ErWolf Sob Lut 13, 2010 2:13 pm

    Wiem, że nie mam zgody na użycie tego base z DA, ale oni nie będą źli...jak coś to usunę...
    Oto ID Ice'a:
    http://www.freemmorpgmaker.com/files/imagehost/pics/18970217d68accbf3c422e0602b8fd0f.png
    Nie dałem img, bo by forum rozsadziło xD

    Sponsored content


    [Własna Gra] Pokemon: Icy Sun Empty Re: [Własna Gra] Pokemon: Icy Sun

    Pisanie  Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 8:08 am