Anime-Light-Sprites

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum o tematyce anime i spritach. Znajdziecie tu wiele tematów w których macie szansę się wypowiedzieć.


    Drugi dzień - obfite plony

    Rex
    Rex
    Redaktor
    Redaktor


    Liczba postów : 4
    Punkty : 5241
    Join date : 23/01/2010

    Drugi dzień - obfite plony Empty Drugi dzień - obfite plony

    Pisanie  Rex Nie Sty 24, 2010 12:42 pm

    No właśnie! Tak jak temat mówi, już na początku dobrze zaczynającego się drugiego dnia istnienia tego forum zaczynamy zbierać obfite plony cheers
    1. Wymiana z AnimeUniverse
    Bardzo korzystna wymiana z rozbudowanym forum Anime Universe. Na razie z tamtego forum mamy dwóch userów, ale dostaliśmy obietnicę, że będzie ich jeszcze więcej. Więc szykujmy się na łowy na posty i tematy!
    2. SA, JA i...RED?
    Otóż tak...SA - Super Administrator - Zangelx. JA - Junior Admin - Yoj. RED - Redaktor - Ja? (Rex) ...A teraz wyjaśnienie...Zangelx= Założyciel forum, prawny SA i honorowy użytkownik, Yoj= drugi user zaraz po nim, również bardzo ambitny i pewny siebie, Rex (ja)= zostałem poproszony o bycie pierwszym (i chyba jedynym) redaktorem na tym forum. Oczywiście musiałem im pokazać pare moich artykułów, wykazać się znajomością zasad interpunkcji itp. Tak, więc od dzisiaj ja pełnię funkcję redaktora i będę dla Was regularnie pisał newsy Wink
    Pozdrawiam, Redaktor Rex.

      Obecny czas to Wto Maj 07, 2024 5:44 am