Anime-Light-Sprites

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum o tematyce anime i spritach. Znajdziecie tu wiele tematów w których macie szansę się wypowiedzieć.


2 posters

    Guitar Geek

    theRain
    theRain


    Liczba postów : 15
    Punkty : 5251
    Join date : 25/01/2010

    Guitar Geek Empty Guitar Geek

    Pisanie  theRain Pon Sty 25, 2010 8:57 pm

    Extra gra internetowa, w której gramy na gitarze wciskając w odpowiednim momencie klawisze "a", "s", "d", "f". Gra wymaga dobrej koordynacji palców i refleksu. W Guitar Geek muzyka, którą gramy to cudowny ROCK (piosenki są bez wokalu). Mamy do wyboru 4 poziomy trudności: "Easy" - bardzo łatwy, "Normal" - trudniejszy, ale bez większych problemów z przejściem, "Hard" - utwór "Junkie" szczególnie trudny, "Geek" - ja w tytule, dla prawdziwych mistrzów.

    w gre można grać na: http://www.kongregate.com/games/Megadev/guitar-geek
    albo ściągnąć na kompa w pliku Opery (czy czegoś tam xd.
    PS: Jeżeli zdobędziecie dobry wynik to może znajdziecie się na liście "Highscores". ja kiedyś byłem pierwszy w hardzie i drugi w geeku. Mowa tu oczywiście o miejescu wśród graczy z całego świata.
    Trigun
    Trigun
    "Mózg Forum"
    Guitar Geek Stars6


    Liczba postów : 10
    Punkty : 5246
    Join date : 25/01/2010

    Guitar Geek Empty Re: Guitar Geek

    Pisanie  Trigun Pon Sty 25, 2010 9:15 pm

    Znam ową "Guitar Geek". Jest to jedna z najlepszych gier rockowych online w jakie grałem. Poprawie refleks i zmysły takie jak wymieniony powyżej refleks. Nie mam powodu pisać tu swojej recenzji, gdyż to co najważniej zostało już wymienione w wypowiedzi. Mr. theRain. Grę z radością oceniam na 10/10 i oczekuję jakiejś kontynuacji lub innej tego typu gry.

      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 8:09 am